Pénzügyi asszisztens (Budaörs)

Pénzügyi asszisztens

Feladatok

  • üzemi nyilvántartások vezetése (készlet, felhasználás, stb.)
  • a személyi állomány munkaidőnyilvántartásának vezetése (munkaidő, szabadság, stb.)
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése (számlák, elhatárolások, stb.)
  • kimenő számlák, bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
  • kereskedelmi ügyletkötésekhez (villany, gáz) tartozó adminisztráció
  • bejövő és kimenő levelekhez, szerződésekhez tartozó adminisztráció
  • euro vásárlási megbízások
  • havi zárási adminisztrációban közreműködés
  • adatszolgáltatás hatóságok részére (MEKH, MNB, KSH, stb.)
  • belső jelentések, kimutatások készítése
  • részvétel pénzügyi tervezési feladatokban

Elvárások

  • legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • alapfokú Excel ismeret
  • pontosság, precizitás

Előny

  • energetikai területen szerzett tapasztalat

Juttatások

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • betanítás, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • egészségügyi szűrő programok
  • nyári időszakban kisgyermekek fogadása csoportos foglalkozás keretében
  • ingyenes parkolási lehetőség
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs