Pénzügyi asszisztens (6 órás) (Sajóbábony)

Pénzügyi asszisztens (6 órás)

Leírás

Stabil, megbízható, nemzetközi vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére, 6 órás Pénzügyi asszisztens kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Bankkivonatok könyvelése SAP rendszerben
  • Vevői előlegek kiszámlázása
  • Vevői és szállítói egyenlegközlők egyeztetése
  • Szállítói számlák rögzítése, előkészítése könyvelésre
  • Belső és külső riportok készítése és ezekhez az adatok előkészítése
  • Kontrolling támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú Bsc. /Msc. szintű- gazdasági végzettség vagy végzős hallgatói jogviszony
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pénzügyi-számviteli ismeretek

Előny:
  • SAP ismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Bónuszlehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Barátságos, családias munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Sajóbábony

Sajóbábony