Pénzügyi csoportvezető (Debrecen)

A Sernevelde Kft. keresi leendő pénzügyi csoportvezető kollégáját. Az új kolléga felelős lesz a cég pénzügyi feladatainak koordinálásáért.

Cégünk alaptevékenysége a sörfőzés, emellett turizmussal, vendéglátással is foglalkozunk, fesztiválok állandó szolgáltató résztvevői vagyunk.

Pénzügyi csoportvezető

Feladatok:

  • Cégünk pénzügyi folyamatainak koordinálása és továbbítása a partnerek és ügyfelek irányába
  • Az információáramlás biztosítása a megbízók, partnerek, alvállalkozók felé
  • Pénzügyi operatív feladatok felügyelete
  • A pénzügyi területhez kapcsolódó projektfeladatok menedzselése
  • A meglévő kapcsolati rendszer ápolása
  • Riportálás és az eredmények prezentálása a cégvezetés számára

Elvárások a jelentkezőkkel szemben:

  • Naprakész tudás a pénzügyi és számviteli szabályokban
  • Adózási rendeletek ismerete, analitikus látásmód
  • Határozott fellépés, és kiemelkedő szervezési és priorizálási készség
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határidők pontos betartása
  • Képesség az egyes pénzügyi folyamatok összehangolására
  • Képesség az információk gyors feldolgozására, rendszerszemlélet
  • Képesség a figyelem megosztására több feladat között, alkalmazkodási készség
  • Precíz munkavégzés, rugalmas hozzáállás

Mit kérünk ezért cserébe?

  • Felsőfokú végzettség - pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Minimum 3 éves, pénzügyi területen szerzett jártasság
  • Legalább 1 éves csoportvezetői tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Magabiztos Excel tudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Eredmény-orientált szemléletmód
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Sikeres, évek óta gyorsan fejlődő cég
  • A tevékenységi területből adódóan színes, változatos munkakör
  • Megbízható vállalati háttér
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség

Bérsáv:

  • Bruttó 710 000 - 750000 Ft
  • Nettó: 470 000 - 500 000 Ft

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen