Pénzügyi csoportvezető (Jász-Nagykun-Szolnok vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Stabil hátterű, rendkívül innovatív gyártópartnerünk részére keressük az új munkatársat

Feladatok/ Responsibilities:

  • 2 fő könyvelő munkájának irányítása,
  • Magyar számviteli sztenderdnek megfelelő teljeskörű könyvelés,
  • Beszámolók és adóbevallások elkészítésének a koordinálása,
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel,
  • Banki kapcsolattartás, banki kimutatások készítése.

Elvárások/ Requirements:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Előny: IFRS tapasztalat.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers :

  • Kiemelkedő utazási költségtérítés,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség,
  • Nyelvhasználati lehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy tőkeerős, stabil vállalatnál.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye és Pest megye határa