Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Vevő folyószámla könyvelési feladatok
  • Egyenlegegyeztetések
  • Belföldi és export vevői kapcsolattartás
  • Vevői tételek rendezése, rendszerezése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos gazdasági tanulmányok
  • Felhasználói szintú Microsoft Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható, önálló munka

Munkaidő

Hétfő-péntek, 08:00-17:00  között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés

Előnyök

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest