Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Street Kitchen Magyarország egyik legmeghatározóbb recept- és gasztromagazinja. Az online portálon kívül a nyomtatott lappiacon és a könyvpiacon is jelen van. Ezen kívül ide tartozik még a sokak által ismert Felzabáltuk-videósorozat is, ahol Zé és a Street Kitchen többi tagja egész Európát végigjárva keresi a legjobb gasztrohelyeket.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Bejövő számlák érkeztetése és iktatása
  • Számla-megfelelőség ellenőrzése (formai és tartalmi követelmények alapján)
  • Adatrögzítés
  • Megrendelők kiküldése, nyomonkövetése és iktatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügyi területen
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2500 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Betanulás után részleges home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest