Pénzügyi gyakornok - Dunakeszi (WHC021130) (Dunakeszi)

Pénzügyi gyakornok - Dunakeszi (WHC021130)

Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Pénzügyi területünkön a közeljövőben történő digitalizációs átállás kapcsán irodai munkára keresünk nappali tagozatos diákot.

Feladatok:

  • Számlák, pénzügyi dokumentumok scannelése
  • JDE vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrálás
  • Pénzügyi dokumentumok irattározása
  • Pénzügyi csapat napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Folyamatban lévő tanulmányok pénzügyi területen
  • Heti 2 nap vállalása (Hétfő és péntek)
  • Pontos, részletekre odafigyelő és átfogó szemléletű személyt keresünk

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi