Pénzügyi Igazgató (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk felsővezetőt egy nemzetközi gyártó vállalat számára:

Pénzügyi Igazgató

Feladatok

  • A vállalat teljeskörű számviteli, adózási és kontrolling tevékenységének összefogása;
  • Operatív kontrolleri feladatok ellátása, a felsővezetés támogatása, riportolás külföldre;
  • Üzleti tervezési feladatok ellátása, ad-hoc riportok készítése;
  • Likviditás-tervezés, finanszírozás, banki kapcsolatok ápolása;
  • Adatszolgáltatás a hatóságok részére;
  • Eu-s pályázatok projektvezetése;
  • A gazdasági területen dolgozó munkatársak irányítása, motiválása, teljesítményértékelése;
  • Riportolás az eu-i Kontrolling Igazgató és az ügyvezető igazgató részére.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Az igazság az, hogy kemény feladatokat tudunk ígérni a leendő kollégának, a vállalat eredményességét ugyanis növelni szeretné Partnerünk.
  • Viszont, ha valakit motivál egy gondolkodós feladatkör, ahol nagyon számítanak a pénzügyi tudására, akkor jól fogja itt magát érezni.
  • Abszolút proaktív vezetőt keresünk, aki magas belső motivációval rendelkezik.
  • Ehhez mérten lesz a bérezés és a juttatások is.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom