Pénzügyi munkatárs (Debrecen)

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

Elvárások:

  • Csapatukba olyan pénzügyi munkatársat keresünk, aki osztozik szenvedélyükbe a kiválóság iránt, és segít fenntartani vállalatuk pénzügyi stabilitását.,

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség pénzügyi vagy számviteli területen,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat pénzügyi munkakörben,
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség,
  • Erős számítógépes ismeretek, különösen Excel és pénzügyi szoftverek terén,
  • Pontos, megbízható munkavégzés, kiváló szervezési és kommunikációs képességek,
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft ügyviteli programok ismerete,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Feladatok:

  • A vállalat napi pénzügyi tranzakcióinak kezelése, beleértve a számlák kiállítását és a beérkező fizetések nyomon követését, pénztárral kapcsolatos teendők ellátását,
  • Havi zárások és pénzügyi jelentések előkészítése,
  • Közreműködés a költségvetés tervezésében és a pénzügyi előrejelzések készítésében,
  • Szoros együttműködés a pénzügyi csapat többi tagjával és más osztályokkal a pénzügyi folyamatok optimalizálása érdekében,
  • Pénzügyi szabályozásoknak és eljárásoknak való megfelelés biztosítása,

Megbízóról:

  • Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.,
  • Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.,
  • Piacvezető vállalatként elkötelezett az innováció és a folyamatos fejlődés mellett.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör,
  • Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban,
  • 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés,
  • Kihívást jelentő, complex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen