SZÁMVITELI ELŐADÓ (Debrecen)

A POSTAFLOTTA Kft.

SZÁMVITELI ELŐADÓ

pozícióba munkatársat keres

Feladatok

  • könyvelőként összetett számviteli és teljes körű könyvelési feladatok önálló végzése,
  • szállítói számlák kiküldése jóváhagyásra, jóváhagyás folyamatának felügyelete, jóváhagyott számlák könyvelése
  • Szállítókkal kapcsolattartás, egyeztetés,
  • Számlák banki átutaláshoz való előkészítése, bank, pénztár könyvelés
  • Részvétel a havi zárási feladatokban,
  • Főkönyvi tranzakciókat alátámasztó analitikák naprakész vezetése, egyeztetése
  • Könyvvizsgálatokban, adóellenőrzésekben közreműködés.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Magasabb szintű MS Office ismeretek
  • Haladószintű Excel használat (függvények, táblázatok kezelése)
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Alapbér + Cafeteria + mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel lehet.

Debrecen