Pénzügyi-számviteli vezető (Budapest)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI VEZETŐ

(16-0309)

pozícióba.

Feladatok

  • A cég számviteli és pénzügyi, adózási, treasury folyamataiért való teljes felelősségvállalás,
  • Bevallások, adatszolgáltatások felügyelete, ellenőrzése; könyvelési és adózási kérdések kezelése,
  • Treasury folyamatok szakmai irányítása és felügyelete: rövid és hosszú távú cash flow tervezés, likviditásmenedzsment, pénzügyi kockázatok kezelése,
  • Aktív részvétel időszaki és éves zárási feladatok végrehajtásában, a könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben,
  • Aktív közreműködés a számviteli folyamatok fejlesztésében, munkatársak fejlesztésében.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat, vezetői gyakorlat,
  • Aktív szakmai angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye

Budapest keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0309-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest