Polcszerviz (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az európai barkácsáruházak egyik legismertebb és legmeghatározóbb szereplője bővíti most csapatát. Meghatározó szakmai tudásuk és sok éves tapasztalatuk révén a náluk dolgozó munkatársak is színvonalas környezetben dolgozhatnak és biztos szakmai fejlődés vár rájuk!

Polcszerviz

Feladatok

  • Barkácsáruházban termékek kihelyezése

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig, 08.00-20.00 között történő munkavégzés
  • Előre egyeztetett beosztás szerint, heti 4,5 óra
  • Rugalmas munkaidő: az áru megérkezését követően 2 nap áll rendelkezésedre a feladat elvégzésére az áruház nyitvatartási idejében

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1874 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok