Polish speaking service desk agent

asszisztencia

Sales és marketing asszisztens

Multinacionális partnerünk számára keresünk Sales és marketing asszisztens munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok / Job description
  • Az üzletág munkatársainak napi szintű adminisztratív támogatása. (értékesítési és marketing csapat)
    - Megrendelések, számlák adminisztrációja, árajánlatok kérése, szerződések elkészítése a megfelelő rendszerek használatával. Az üzletág költségeinek pontos, naprakész nyilvántartása
    - Hazai és külföldi kongresszusok, szakmai rendezvények, belső tréningek megszervezése, koordinációja
    - A termékfelelősök munkájának adminisztratív támogatása, marketing anyagok elkészítése, levelezés
    - Kapcsolattartás az üzletág nagyobb beszállítóival, beszerzési feladatok lebonyolítása
Elvárások / Requirements
  • Felsőfokú főiskolai végzettség
    - Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    - 1-3 éves értékesítési/marketing asszisztensi tapasztalat
    - professzionális számítógépes ismeretek, különösen MS Word, Excel, Powerpoint.
    - B kategóriás jogosítvány (előny: saját gépjármű)
    - határozott, magabiztos fellépés
    - kitartó, céltudatos hozzáállás
    - kiváló kommunikációs-, és szervezőkészség
    - optimista, dinamikus, önálló, kreatív személyiség, aki kiválóan tud csapatban dolgozni
Amit kínálunk / What we offer
  • Versenyképes jövedelem
    - Modern, igényes munkakörnyezet
    - Megbízható, biztos hátterű cég
    - Fiatal, dinamikus csapat
Kapcsolattartó személye / Contact person
  • Fruzsina Joó
    +36 1 688 6856

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090,
+36 1 487 5050
www.randstad.hu