Portás / recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarországon egyedi – szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Portás / recepciós

Elvárások:

  • IX. kerületi Társasházunkba keresünk Téged, ha szeretnél kulturált környezetben, egy rugalmas, jó csapatban dolgozni, ahol jó lehetőséget kapnál az angol nyelv gyakorlására is.,

, Várunk csapatunkba, ha:,

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel,
  • Megérteted Magad az angolul beszélő lakókkal,
  • Van számítógép használati rutinod,
  • Önálló és megbízható vagy,
  • Kedvesen és könnyedén kommunikálsz

Előnyt jelent:

  • Ha már tudod, hogy milyen 24/48-as munkarendben dolgozni,
  • Rendelkezel vagyonőri vizsgával

Feladatok:

  • Lakói panaszkezelés,
  • Telefonhívások kezelése,
  • Vendégek, futárok fogadása, eligazítása,
  • Beérkező küldemények, csomagok rendezése, továbbítása a lakóknak,
  • Időközönként a közösségi terek ellenőrzése,
  • Beléptető- és kamerarendszer kezelése,
  • Lehetnek egyéb adminisztrációs feladatok is,

, Megbízóról:,

Budapest IX. kerületében, 2005-ben, külföldi mintára épült, Magyarországon egyedi - szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház vagyunk., Minden munkatársunk a társasház saját alkalmazottja, akiket megbecsülünk, és számukra családias környezetet és stabil, hosszútávú munkahelyet biztosítunk., Mind az üzemeltetési iroda, a portaszolgálat, a takarító személyzet, a gondnoki csapat, és a wellness részleg munkatársainak elsődleges feladata a lakók segítése, kényelmének megteremtése.

Amit kínálunk:

  • Budapest, IX. kerületi könnyen megközelíthető munkahely,
  • Havi 10 alkalom, azaz 240 óra,
  • Teljesen bejelentett munka, társasházi alkalmazottként,
  • Mivel a jól megérdemelt pihenés mindenkinek jár, így természetesen a törvényben meghatározott összes szabadságot kiadjuk, kifizetjük,
  • Fizetés: bruttó 2.005 Ft-os órabér, 25 éven aluliaknak jár az SZJA mentesség,
  • Túlóra vállalható, de nem kötelező,
  • 24/48-as szolgálat, reggel 7:00-től másnap reggel 07:00-ig,
  • Klimatizált/fűtött recepció,
  • Hűtővel, mikróval felszerelt konyha,
  • Zuhanyozási lehetőség az öltözőben, saját szekrény,
  • A vezetőséghez nyugodtan fordulhatsz az esetlegesen felmerülő problémáiddal

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest