Portás / recepciós (Budapest)

Magyarországon egyedi – szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Portás / recepciós

Elvárások:

IX. kerületi Társasházunkba keresünk Téged, ha szeretnél kulturált környezetben, egy rugalmas, jó csapatban dolgozni, ahol jó lehetőséget kapnál az angol nyelv gyakorlására is., , Várunk csapatunkba, ha:, Rendelkezel középfokú végzettséggel, Megérteted Magad az angolul beszélő lakókkal, Van számítógép használati rutinod, Önálló és megbízható vagy, Kedvesen és könnyedén kommunikálsz

Előnyt jelent:

Ha már tudod, hogy milyen 24/48-as munkarendben dolgozni, Rendelkezel vagyonőri vizsgával

Feladatok:

Lakói panaszkezelés, Telefonhívások kezelése, Vendégek, futárok fogadása, eligazítása, Beérkező küldemények, csomagok rendezése, továbbítása a lakóknak, Időközönként a közösségi terek ellenőrzése, Beléptető- és kamerarendszer kezelése, Lehetnek egyéb adminisztrációs feladatok is, , Megbízóról:, Budapest IX. kerületében, 2005-ben, külföldi mintára épült, Magyarországon egyedi - szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház vagyunk., Minden munkatársunk a társasház saját alkalmazottja, akiket megbecsülünk, és számukra családias környezetet és stabil, hosszútávú munkahelyet biztosítunk., Mind az üzemeltetési iroda, a portaszolgálat, a takarító személyzet, a gondnoki csapat, és a wellness részleg munkatársainak elsődleges feladata a lakók segítése, kényelmének megteremtése.

Amit kínálunk:

Budapest, IX. kerületi könnyen megközelíthető munkahely, Havi 10 alkalom, azaz 240 óra, Teljesen bejelentett munka, társasházi alkalmazottként, Mivel a jól megérdemelt pihenés mindenkinek jár, így természetesen a törvényben meghatározott összes szabadságot kiadjuk, kifizetjük, Fizetés: bruttó 2.005 Ft-os órabér, 25 éven aluliaknak jár az SZJA mentesség, Túlóra vállalható, de nem kötelező, 24/48-as szolgálat, reggel 7:00-től másnap reggel 07:00-ig, Klimatizált/fűtött recepció, Hűtővel, mikróval felszerelt konyha, Zuhanyozási lehetőség az öltözőben, saját szekrény, A vezetőséghez nyugodtan fordulhatsz az esetlegesen felmerülő problémáiddal

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest