Pr-asszisztens (Budapest)

VM.komm Kommunikációs Tanácsadó Kft.

Egészségügyi kommunikációs szektorban piacvezető kommunikációs ügynökség csapatának bővítése

érdekében

Pr-asszisztens

keres.

ELSŐSORBAN EZEKRE A FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Napi sajtófigyelés
  • Sajtóval való kapcsolattartás, sajtómunkában való részvétel
  • Sajtóeseményeken, rendezvényeken történő aktív részvétel
  • Senior kollégák munkájának támogatása
  • Adatrögzítés, szakmai adminisztrációs feladatok
  • Adatbázis építés, call center jellegű feladatok

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú kommunikációs, vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel (előny, de nem feltétel)
  • Kiváló a kommunikációs- és íráskészséged
  • Dolgoztál már pr területen ügyfél vagy ügynökségi oldalon, vagy nagyon lelkes pályakezdő vagy
  • Nem okoz gondot, ha angolul kell anyagot írnod, fordítanod
  • B kategóriás jogosítvánnyal és aktív, vezetési gyakorlattal rendelkezel
  • Lelkesedéssel állsz neki az adminisztrációs feladatoknak is
  • Pontos, precíz és terhelhető vagy

ELŐNYT JELENT:

  • 1-2 éves pr-asszisztensi tapasztalat ügynökségi, vagy ügyfél oldalon

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Kiváló csapat
  • Előrelépési lehetőség

VÁRHATÓ NETTÓ BÉREZÉS:

180 000 Ft

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Aktív, középfokú angol, nyelvvizsga nem feltétel

Munkavégzés helye

1136 Budapest, Pannónia utca 4.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest