PR gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére.Kollégáik elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartozik. Ezért is törekszenek arra, hogy munkatársaik képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsanak tehetségük kibontakoztatására.

Dolgozz velük az élet habos oldalán!

PR gyakornok

Feladatok

  • A vállalat belső és külső kommunikációs tevékenységének működésében való részvétel
  • A belső kommunikációs folyamatok aktív támogatása (kommunikációk megírása, előkészítése, fordítások, stb.)
  • Kisebb PR projektekben való részvétel
  • Rendezvények szervezésében és koordinálásában való részvétel
  • A kommunikációs terület adminisztratív feladatok ellátásával történő támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony kommunikáció vagy hasonló bölcsész területen
  • Kiváló helyesírás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelt Excel ismeretek)
  • Kiváló kommunikáció angol nyelven (szóban és írásban egyaránt)

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása 6-8 órában (hétköznap 7:00-17:00 óra között)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve
  • Heti min. 20 óra ráérés

Amit kínálunk Neked

  • Fizetés br. 2.200 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Kötelező szakmai gyakorlat eltöltése
  • Családias multiba történő betekintés
  • Csapatépítő programok, vidám légkör
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Kreatív gondolkodásmód
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest