Presales Consultant technikai (SQL) területre - német nyelvtudással (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Presales Consultant technikai (SQL) területre - német nyelvtudással

Szolgáltatási ajánlatok létrehozása:

  • a lehetséges szolgáltatási feltételek (SLA-k) ellenőrzése a gyártó által megadott szolgáltatási kvóta szerint
  • potenciális bevételi lehetőségek felderítése
  • külső/belső szolgáltatások megrendelése

Szolgáltatás megújítások létrehozása:

  • lejáró szolgáltatási szerződések megújítása a bevételek megtartása érdekében
  • annak biztosítása, hogy szerződés lejárta után ne maradjanak nem-számlázott szolgáltatások
  • szolgáltatások megrendelése

A meglévő informatikai rendszerek aktualizálása:

  • adatbázis ellenőrzése
  • folyamatfejlesztések támogatása

Továbbá:

  • SAP tool napi használata, rendelések kezelése, aktualizálása
  • Lotex kalkulációs tool használata
  • egyéb releváns napi feladatok

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú- vagy erős középfokú, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Tapasztalat SQL adatbázis programozásban
  • Legalább két éves szakmai tapasztalat IT területen
  • Ügyfélkozpontú gondolkodásmód
  • Jó szervezői készség
  • Magabiztos kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd, proaktivitás, gyors tanulási képesség
  • Hajlandóság új folyamatok megismerésére

Debrecen