Présüzembe kemence kezelő – tálcázó munkatársat keresünk (Budapest)

Présüzembe kemence kezelő – tálcázó munkatársat keresünk

Feladatok

  • Alagút kemence kezelése
  • Préselt kerámia tokok izzításra való előkészítése, és izzítás utáni tálcázása
  • Munkalapok, kísérőcímkék vezetése

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Alapvető matematikai műveltek magabiztos ismerete
  • Monotonitástűrés, állóképesség

Előnyök

  • Termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jelenléti jutalom
  • Teljesítmény jutalom
  • Folyamatos üzemi pótlék
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkaidő:

  • Folyamatos műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben
  • nappal: 06:00 - 18:00,
  • éjszaka 18:00- 06:00
  • Napi 12 órás teljes munkaidőben (Munkarend: 1 nappal, 1 éjszaka, 2 szabadnap forgásban)

Leírás

Partnerünk cége a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóik hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Sóskúti Ipari Parkban található gyáruk présüzemi gyáregységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kemence kezelő, tálcázó

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest