Process and Service Management (Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Process and Service Management

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, angolul és németül beszélő Process and Service Management munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy ami emberünk!

Feladatok:

  • Aktív részvétel az ügyfél folyamat (processzek) managementjének napi tevékenységében.
  • Processzek betartatása
  • Aktív együttműködés a processz többi résztvevőjével.
  • Az adott folyamattal kapcsolatos belső projektekben, auditokon való részvétel.
  • Tudásátadás, betanítás, minőségi elvárások közvetítése az üzemeltetők felé (quality kit képzések, ügyfél-specifikus tudás átadása).
  • Előre meghatározott szempontok alapján ellenőrzi a változtatások előkészítettségét.
  • Részt vesz ügyfeleink egyedi szolgáltatási szerződéseihez kapcsolódó változtatások koordinálásában és ehhez kapcsolódó részfeladatokat lát el.
  • Jelentéseket készít az egyes szolgáltatásműködési szerződésekben megadott tartalommal és gyakorisággal a szolgáltatási egység vezetői részére.
  • Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső ügyfél-elégedettség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában.
  • Támogatást nyújt a folyamatdokumentálási tevékenységeihez.
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástárat használ.
  • A szolgáltatási szint teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően.
  • Utasítási, eszkalációs és riportolási rend valamint határidők betartása és betartatása a szolgáltatási folyamatban résztvevő belső és külső társzervezetekkel.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Döntésképesség, proaktivitás, rendszer-szemlélet
  • Csapatmunkára való képesség
  • Pontosság

Előnyök:

  • Korábbi hasonló területen vagy nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség,Informatikai irányultság / meggyőző szakmai tapasztalat jelentős előny
  • ProjekttapasztalatIdegen nyelvű munkavégzési tapasztalat
  • ICT üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL ismeretek gyakorlati használat

Pécs