Project Coordinator (Debrecen)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Project Coordinator

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás az ágazaton belüli service line-ok adott témákért felelős kollégáival
  • Forecasting folyamat kiértékelése, támogatása
  • Dokumentációk frissítése, adminisztráció
  • A jelenlegi folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű riportok készítése a Management részére
  • Havi protokoll és Quality Gatek előkészítése
  • Sharepoint adminisztráció

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség
  • C1 szintű angol tudás és legalább B2 szintű német nyelvtudás
  • Magabiztos és magas szintű Excel ismeret

Előny

  • Multinacionális cégnél szerzett nemzetközi munkatapasztalat

Debrecen