Project Manager (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Project Manager

Feladatok:

  • Collaboration services specifikus részegységek irányítása átfogó projektekben
  • Collaboration services releváns részprojektek tervezése a szakterület technikai architektjeinek és mérnökeinek bevonásával
  • Projekt-riportok készítése, illetve a projekt-büdzsé felügyeleteHatáridők és mérföldkövek betartása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Minimum 5 év releváns projekt menedzsment tapasztalat IT/telekommunikáció területén
  • Projekt menedzsment módszertanok és eszközök alapos ismerete
  • Különböző jegykezelő rendszerek ismerete
  • ITIL ismerete
  • MS Office
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • T&T mgmt tapasztalatok
  • Német nyelvtudás
  • AGILE módszertan ismerete

Debrecen