Online projekt asszisztens (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt.

Online projekt asszisztens

pozícióba keres teljes vagy részmunkaidős munkatársat.

Olyan munkát keresel, ahol lehetőséged van a fejlődésre? Szeretnél tapasztalatot szerezni az agilis módszertan és a scrum működéséről? Akkor itt a lehetőség! Pályakezdők és Gyes/Gyedről visszatérők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • A Product Owner munkáját támogatása
  • Az online termékkel kapcsolatos kérdések szupportja, hibajelzések reprodukálása
  • A szolgáltatások megismerése, dokumentálás
  • Fejlesztési feladatok előkészítése, részletes specifikációja
  • Az új funkciók tesztelése
  • Heti, havi, ad hoc statisztikák kigyűjtése

Elvárások

  • Lehetőleg gazdasági vagy műszaki menedzseri területen szerzett BA
  • Affinitás az új technológiák iránt
  • Strukturált gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, monotónia-tűrés
  • Pontosság, precizitás, határidők tisztelete, megbízhatóság
  • Proaktivitás, nyitottság, érdeklődés
  • Rendezettség, affinitás az adminisztrációs tevékenység iránt
  • Excelben való jártasság, analitikus készségek
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás

Előnyök

  • Alap programozási ismeretek
  • IT projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Dinamikus, jó csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

III. kerület (Óbuda)

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezésedhez mellékeld fizetési elvárásod is.

Budapest