Projekt koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Kancellária, Pályázati Központ

Projekt koordinátor

munkatársat keres

Feladatok

  • aktív részvétel a pályázatok teljes kidolgozásában és megvalósításában
  • projektek operatív menedzsmentje
  • projekt dossziék napra készen tartása
  • a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak megfelelő előrehaladásának biztosítása, tevékenység-ütemezés nyomon követése
  • változás- bejelentők, támogatási szerződés módosítás és hiánypótlások elkészítésének koordinálása
  • kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, a projekt pénzügyi és szakmai vezetőjével
  • közbeszerzési eljárás lefolytatásában aktív részvétel
  • folyamatos projektmonitoring, a projekt indikátorok nyomonkövetése
  • a projekt megvalósítása során felmerülő, a projekt céljainak megvalósulására, terjedelmére ütemezésére és költségeire kiható kockázatok azonosítása, értékelése és vezetői tájékoztatás biztosítása
  • időszaki és záró pénzügyi valamint szakmai beszámoló összeállításának koordinálása
  • helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel

Elvárások

  • középiskola/gimnázium
  • uniós vagy hazai finanszírozású projekt terén szerzett tapasztalat
  • MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • kitűnő szervezőképesség
  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • csapatorientált egyéniség, ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • felsőfokú képesítés és/vagy főiskolai/ egyetemi végzettség gazdasági, mérnöki szakirányon
  • angol nyelvismeret
  • 1-2 év pénzügyi, gazdasági területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • igény esetén lakhatás megoldható
  • 2 évig szóló határozott idejű jogviszony
  • munkavégzés fiatalos, dinamikus környezetben
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettsége(ke)t, képesítés(eke)t igazoló dokumentumok másolatai
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest