Projekt mérnök (Pécs)

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 23 technológiai központtal rendelkezik. A cég Székesfehérváron közel 30 éve gyárt és szállít be klímarendszereket a legnevesebb autómárkák számára. A cégcsoport PÉCSETT is megkezdte működését és idén egy új zöldmezős beruházást létesít. A pécsi gyár hűtőközeg-továbbító rendszereket fog gyártani. Számukra keressük azokat a mérnököket, akik már a kezdetektől szeretnének részt venni a folyamatok beindításában.

Projekt mérnök

Feladatok

Az új projekt mérnök kolléga fő fókuszában a sorok áttelepítése és az új termékek bevezetése lesz.

Feladatok részletesen:

  • Újonnan bevezetésre kerülő termékek gyártó rendszereinek fejlesztése, telepítése
  • Új termék bevezetésének koordinálása szorosan együttműködve a gyártással
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Kapcsolattartás termékfejlesztéssel, beszerzéssel, gyártással, beszállítókkal
  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Dokumentációk elkészítése,
  • Minőségi rendszer követelmények betartása
  • Prototípus gyártás szervezése

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettséggel
  • legalább 3 éves gyártási tapasztalattal
  • projekt menedzsment ismeretekkel
  • minőségügyi ismeretekkel
  • magabiztos angol nyelvtudással (szóban és írásban is).

Autóipari vagy fémipari gyártási tapasztalat preferált.

Amit kínálunk

Amit a parnerünk kínál:

  • hosszútávú karrierlehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • tapasztalatszerzés zöld-mezős beruházás elindításában
  • nemzetközi betanulási és munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs