Projektfelelős (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Hazai tulajdonú, 23 éve dinamikusan fejlődő vállalkozás induló ingatlanfejlesztési üzletága 40.000 négyzetméter alapterületű ingatlan-portfóliójának fejlesztéséhez, kezeléséhez magasépítésben jártas

Projektfelelős

munkatársat keres.

Feladatok

  • Funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú ingatlanok átalakításával kapcsolatos teljes körű projektkoordinálás (koncepció ötletektől az átadásig),
  • A projektek terv szerinti megvalósulásának biztosítása a műszaki tartalomra, a költségvetésekre, a határidőkre és a megrendelői igényekre tekintettel egyaránt,
  • A műszaki csapat (3 fő) munkájának irányítása (pl. az alvállalkozók, tervezők, szakértők felkutatása, majd versenyeztetése, szerződések megkötése),
  • Együttműködés az Üzemeltetési Osztállyal az állagmegóvó és karbantartási feladatokban,
  • Kapcsolattartás az építési beruházásban érintett hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és társosztályokkal,
  • Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása,
  • Munkáltatói érdekek képviselete a tervezés és beruházás megvalósítása során,
  • Projektkoordináció, a munkafolyamatok komplett áttekintése,
  • Részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (építész- vagy építőmérnök),
  • min. 5 év projektvezetésben, műszaki csapat irányításában szerzett tapasztalat,
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság,
  • Műszaki Ellenőri jogosultság,
  • Ingatlan beruházás teljes folyamatának ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • Tervezői programok ismerete felhasználói készség szinten,
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalat).

Előnyök

  • Műszakilag leromlott épületek felújításában szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Munkavégzés kizárólag hétköznap,
  • Céges gépjármű.

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület, esetenként vidéki helyszín.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Budapest