Projektmenedzser (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Projektmenedzser

Leírás

Csongrád környéki gyártó partnerünk megbízásából keresünk Projektmenedzser kollégát.

Légy részese egy olyan dinamikusan fejlődő, családias vállalatnak, ahol az egyéni teljesítmény és a csapatmunka egyaránt értékelést nyer.

Feladatok

  • Projektek menedzselése elejétől a végéig
  • Termelés támogatása, képviselése projekt szinten
  • Üzembehelyezési tervezetért való felelősség
  • Partneri kapcsolatok kialakítása
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Feladatok kiosztása
  • Költségvetési kalkulációk elkészítéséhez igények felmérése
  • Termelés felé való riportálás
  • Tréning struktúra szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Power BI)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú álláslehetőség stabil multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó, cafetéria
  • Lakhatási támogatás
  • Támogató, családias közeg
  • Izgalmas, változatos feladatok

Munkavégzés helye

Csongrád-Csanád vármegye

Csongrád