Projektmenedzser (Baranya vármegye)

Projektmenedzser

Leírás

Baranya megyei fémipari gyártó partnercégünk számára keresünk Projektmenedzser munkatársat.

Feladatok

  • Projekttervek készítése munkafolyamatok és tevékenységek ütemezéséhez
  • Folyamatok optimalizálása, stabilizálása, az erőforrásigény meghatározása
  • A projekt nyomon követése és rendszeres jelentések készítése a projekt állapotáról
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Új termék bevezetéséhez kapcsolódó gyártóberendezések telepítésének koordinálása
  • Karbantartások felügyelete, szabványok frissítése
  • Mérnök kollégák összefogása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, hegesztőmérnök)
  • Gyártó környezetben szerzett projekt tapasztalat
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • Fémipari ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Vezetői attitűd

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

Baranya megye