Projektmenedzser (Jász-Nagykun-Szolnok megye) (Jászberény)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Projektmenedzser (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Feladatok

  • Gyártósori áthelyezések, új sorok indításának vezetése;
  • Aktív részvétel az átadási és indítási stratégiák kialakításában;
  • Projekthez kapcsolódó időtervek, erőforrások, munkaerőigény megtervezése;
  • Határidők, ütemtervek megvalósulásának nyomon követése;
  • Projektcsapatok irányítása, fejlesztése és támogatása;
  • Képzési dokumentumok elkészítése és a belső/külső képzések lebonyolítása;
  • Projektmenedzsment feladatok koordinálása;
  • Stratégiai célok támogatása és megvalósítása;
  • Kockázatértékelések elkészítése;
  • Technikai támogatás nyújtása az új munkatársak számára;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Projektjelentések készítése, eredmények elemzése;
  • Folyamatos fejlesztések végrehajtása, hatékonyságnövelés;
  • Auditok támogatása;
  • Kiküldetéseken való részvétel bel-és külföldön egyaránt.

Elvárások

  • Gyártó/termelő cégnél quality vagy mérnökségi vagy gyártási területen projektvezető/projektmenedzser munkakörben szerzett min 5 éves releváns tapasztalat;
  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség;
  • Magabiztos aktív angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Utazási hajlandóság (belföldön és külföldön);
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség;
  • Színes, izgalmas feladatok;
  • Támogató vezetőség;
  • Versenyképes bér + bónusz + bejárás támogatás + belföldi utazásokhoz pool-car.

Munkavégzés helye

  • Jászárokszállás, Jászberény, Jászfényszaru

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Jászberény