Quality manager (Jász-Nagykun-Szolnok megye) (Jászárokszállás)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Quality manager (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Feladatok

  • A vállalat minőségügyi rendszerének fejlesztése, új rendszerek kiépítése, dokumentálása és működtetése;
  • A vállalat által alkalmazott rendszerek (KIR, MIR, IATF 16949, Belső szabályzatok) irányítása, betartása és betartatása;
  • A minőségirányítási csapat szakmai irányítása és fejlesztése;
  • A minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése;
  • A munkatársak minőségtudatosságának javítása;
  • Külső és belső minőségi eredmények nyomon követése;
  • Vevői elégedettség kulcsmutatóinak követése, értékelése, javítása;
  • A minőségköltségek elemzése, a fajlagos minőségköltségek csökkentése;
  • A minőségbiztosítással összefüggő célok és mutatószámok meghatározása és nyomon követése;
  • A gyártási, szerelési folyamatok minőségbiztosítási oldalról történő támogatása;
  • Auditok megszervezése és lebonyolítása, auditokon történő megfelelés biztosítása;
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében.

Elvárások

  • Gyártó cégnél minőségbiztosítási területen szerzett min 5 éves releváns tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Autóipari szabványok, folyamatok, eszközök ismerete;
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, VDA, PPAP, FMEA, 8D, stb.);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Alapos, munkájára kiemelten igényes személyiség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség;
  • Színes, izgalmas feladatok;
  • Támogató vezetőség;
  • Versenyképes bér + bónusz + céges autó.

Munkavégzés helye

  • Jászárokszállás, Jászfényszaru

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Jászárokszállás