Projektmérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Projektmérnök

Feladatok

  • Vevői igények fogadása és közvetítése a szervezet felé;
  • Projektek koordinálása, egyeztetés, kapcsolattartás a vezetőség és a vevők/beszállítók között;
  • Új termékek bevezetése a termelésbe;
  • Az ajánlatkérések vagy ajánlatok fogadása, a gyártási projektek követése, kivitelezési tervek készíteni és az időtervek szerint kontrollt elvégezése;
  • Szerszám- és termékmódosítások végrehajtása a vevők minőségügyi igényei és kérései alapján;
  • Minőségcélok kidolgozásában való részvétel, nyomon követés és kiértékelés;
  • Vevői elégedettség mérése, elemzése, a vevői elégedettség növelésére tett intézkedések kidolgozása és megvalósulásának ellenőrzése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Projekt management tapasztalat / Új termék bevezetési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvismeret legalább társalgási szinten

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • 100%-os bejárástámogatás
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz

Előnyök

  • Fröccsöntési, szerszámgyártási ismeretek
  • CAD/CAM ismeret (preferált: Creo)
  • Rendszerszemlélet, pontosság és jó szervezőkészség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya