Folyamatmérnök (Kisbér)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Projektmérnök

Feladatok

  • Gyártási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése (PFC,FMEA,CP);
  • Szoros együttműködés a szerszám mérnökkel termeléssel és a projekt csapattal;
  • Teljes technológiai dokumentumok létrehozása, kezelése, karbantartása ( IATF szerint );
  • Projekt és szériagyártások támogatása, műszaki oldalról, szerszám validációkban való aktív részvétel;
  • Fröccsöntési oldalról a kihozatalok felülvizsgálata és folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása;
  • Fröccsöntő gépek CMK képességvizsgálatainak elvégzése, kiértékelése a QA osztály bevonásával;
  • Fröccsöntő szerszámok és technológiák CPK elemzéseinek az elvégzése, eredményeinek kiértékelése, szükség esetén folyamatfejlesztési akciók létrehozása és koordinálása;
  • Változások nyomon követése;
  • Termelésben felmerülő minőségügyi és technológiai vagy fröccsöntő szerszámokkal kapcsolatos műszaki problémák elhárítása, szükség esetén eszkaláció;
  • Gyökérok elemzés (PDCA, 5 why, Ishikawa eszközök alkalmazása);
  • Gépbeállító kollégák folyamatos oktatása, fejlesztése;
  • Kaizen, 5S tevékenységekben való aktív részvétel;
  • Aktuális ciklusidők felmérése, elemzése és fejlesztése;
  • Területi auditokban való aktív részvétel;
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök);
  • Magabiztos az Ms Office tudás;
  • Angol középszintű nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Izgalmas feladatok, új projektekben való részvétel.

Munkavégzés helye

  • Kisbér, Mór

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.