Projektvezető (Budaörs)

Ipari lézeres berendezések gyártásával és egyedi célgépek fejlesztésével foglalkozó partnerünk projektvezető keres.

 Ha szívesen dolgoznál modern technológiai projekteken, és szeretsz komplex mérnöki kihívásokkal szembenézni, itt a helyed!

Projektvezető

Feladatok

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Több, izgalmas és komplex projekt irányítása, biztosítva, hogy minden a tervek szerint haladjon, látványos eredmények elérése érdekében.
  • A projekt mérföldkövek nyomon követése, miközben a csapat minden tagját felvérteled a szükséges információval a zökkenőmentes megvalósításhoz.
  • Szoros együttműködés az ügyfelekkel, hogy pontosan megértsük műszaki igényeiket, és biztosítsuk a személyre szabott megoldásokat.
  • Projektütemtervek készítése és dinamikus nyomon követése.
  • A társosztályok összehangolása, hogy a közös munka hatékony és gördülékeny legyen.
  • Tervzsűrik és technikai megbeszélések vezetése, ahol valóban előremutató döntések születnek.
  • A projektekhez szükséges dokumentációk frissen tartása, hogy mindig naprakész információkkal támogasd a csapat sikereit.

Követelmények

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy műszaki manager (BSC) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett  tapasztalat
  • Olyan munkatársat keresünk, aki kiemelkedő kommunikációs képességekkel rendelkezik, célorientált, és agilis, rugalmas hozzáállásával képes gyorsan alkalmazkodni a változó körülményekhez
  •  Aktív angol nyelvtudás (preferáltan: műszaki nyelv)
  • B kategóriás jogosítvány (utazási hajlandóság: külföldi kiküldetések vállalása) ​

Amit kínálunk

Amit kínál partnerünk:

  • Tapasztalatodnak megfelelő alapbér (egyéb juttatások: cafetéria, jutalékrendszer)
  • Innovatív vállalati kultúra: dinamikusan fejlődő vállalati kultúra, amely ösztönzi a kreativitást és az összetartást
  • Szakmai workshopok, tanulási lehetőségek
  • Karrierterv, előrelépés rendszer biztosítása

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs