Projektvezető - Értékesítő (Győr)

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű szerszám, készülék, alkatrész, egyedi gép és acélszerkezet tervezéssel, valamint gyártással foglalkozó cég. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. 10 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti. Projektvezető értékesítő feladatokra keresünk új munkatársat.

Projektvezető - Értékesítő

Feladatok:

  • Győri multinacionális autóipari cégekkel történő napi kapcsolattartás, látogatás
  • Vevői igények felmérése, specifikációk egyeztetése
  • Árkalkulációk, árajánlatok, projekttervek készítése és nyomon követése
  • Ajánlatadással, illetve a megrendeléssel összefüggő tárgyalások lebonyolítása a cégvezetéssel egyeztetve
  • Projektek koordinálása, határidők betartása
  • Cégen belüli kapcsolattartás, riportálás
  • Alvállalkozókkal, partnerekkel történő együttműködés
  • Projektek idő- és költségfelügyelete
  • Vevői átadások, üzembehelyezések koordinálása
  • Utókalkulációk kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, proaktivitás
  • Nyitottság, kimagasló kapcsolatteremtő-, és kommunikációs képesség
  • Gépgyártási vagy autóipari tapasztalat
  • Vevőorientáltság és igény a vevői elégedettség folyamatos növelése érdekében
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Értékesítői tapasztalat
  • Audi Hungária Kft. ismeret
  • Utazási hajlandósság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Izgalmas feladatok és szakmai kihívások
  • Professzionális és lendületes csapat támogatása
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes, eredményarányos fizetés és juttatási csomag

Egyéb információk:

  • Kezdés megegyezés szerint
  • Munkavégzés helye elsősorban Győr

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket várunk.

Győr