Promóter (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Promóter

Leírás

CSATLAKOZZ A LEGDINAMIKUSABB CSAPATHOZ - KERESSÜK A PROMÓTER MUNKATÁRSUNKAT!

Szeretnél a legfrissebb trendekkel és egy fiatalos csapattal dolgozni? Már működő exkluzív Plazma Centerünkbe várjuk új PROMÓTER munkatársunkat!

Promóter

Feladatok

  • Szóróanyagok terjesztése.
  • Hostessként részvétel rendezvényeken.
  • Marketing referens támogatása.
  • Aktív részvétel a Plazma Center népszerűsítésében, online média felületeken való megjelenés.

Elvárások
  • Középfokú végzettség.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség.
  • Könnyedén megszólítod az embereket.
  • Csapatban is, de önállóan is jól helytállsz.
  • Pozitív kisugárzás és dinamizmus jellemez.

Előnyök, amiket értékelünk:
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési tapasztalat.
  • Saját gépkocsi rendelkezésre állása.

Amit kínálunk
  • Stabil, nemzetközi gyógyszergyártási háttérrel rendelkező cégcsoport.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, versenyképes juttatási csomag.
  • Kiváló munkakörülmények és egy összetartó, fiatalos csapat.
  • Teljeskörű oktatás és folyamatos belső képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok