Pultos (Fót)

Halpatkó Fót/Dunakeszi

Pultos

  • fizetés: kezdő nettó napi fizetés: 15.500 Ft/nap
  • munkaidő: 9-19-ig, napi 10 órás munkavégzés (nyitvatartás: minden nap 10:00 - 19:00)
  • teljes állásban heti 4-5 nap, de heti 2-3 napra is keresünk munkaerőt
  • munkakezdés: betanítással, próbaidővel azonnal (próbanap után próbaidő)
  • munkavégzés helye: HALPATKÓ Fót (Fehérkő utca 1.) vagy HALPATKÓ Dunakeszi (Nádas utca 6.)

Előny:

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű, hogy a 2 étterembe előre egyeztetve forgásban is akár be lehessen osztani

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő nettó fizetés + borravaló
  • Stabil munkahely
  • Napi ingyenes étkezés és természetesen munkaruha
  • Szabad piros betűs ünnepnapok (zárva tartunk mindegyiken)
  • Szabad esték, nincs esti műszak (este 7-ig vagyunk nyitva, minden nap)
  • munkaidő: 9-19-ig, napi 10 órás munkavégzés (nyitva tartás: minden nap 10:00 - 19:00)

Feladatok:

  • Vendégek kedves kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése (fizetési opciók: készpénz, bankkártya, SZÉP kártya)
  • Pult és a környezet rendben tartása
  • Rendelések figyelése, kiadása a vendégeknek

Fót