Pultos (Budaörs)

The Fishmarket Kft.

Cégünk már másfél évtizede piacvezető a hazai friss halászati termékek importja, feldolgozása és nagykereskedelme területén. Budaörsi telephelyünkre a hét 5 napján érkezik friss és fagyasztott áru, a világ minden pontjáról. Magas szintű szolgáltatást kínálva szolgáljuk ki a hazai csúcsgasztronómia szereplőit és egyes élelmiszerkereskedelmi láncokat.

Bővülő csapatunkba

Pultos

munkatársat keresünk.

Feladatok

Az étterem zavartalan működésének biztosítása (nyitás, zárás, adminisztráció, vendégtér és munkaterület tisztán tartása, leltárazás, pénztár pontos és precíz kezelése).

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készséggel megáldott, segítőkész, lelkes személyiség.
  • Önmagára és környezetére igényes, önálló munkavégzésre képes személy

Előnyök

  • Kereskedelmi területen, illetve élelmiszeriparban/vendéglátásban szerezett tapasztalat,
  • Idegen nyelv (angol) társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • magánorvosi csomag,
  • munkába járási támogatás,
  • személyzeti étkezés

Munkavégzés helye

2040 Budaörs, Törökbálinti utca 23.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod!

Budaörs