Pultos - felszolgáló (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Majorka egy olyan budai hely, ahol nyugodtan lehet kávézni, éjszakánként pedig sokáig lehet beszélgetni egy pohár bor vagy jéghideg sör mellett. Burgerek, steakek, saláták… ezeket találod meg a félig bisztró, félig pedig éttermi hangulatot idéző étlapunkon. Csatlakozz hozzánk!

Pultos - felszolgáló

Feladatok

  • étterem felkészítése a szervizre
  • rendelések felvétele
  • italok elkészítése
  • ételek és italok felszolgálása
  • ételeink és italaink magas szintű ismerete
  • étterem nyitásában és zárásában való aktív részvétel

Elvárások

  • pozitív, mosolygós személyiség
  • fejlődésre való nyitottság
  • megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, minőségközpontúság
  • érvényes EÜ kiskönyv, tüdőszűrő

Amit kínálunk

  • folyamatos előrelépési lehetőség (szakmai és anyagi téren is)
  • fiatalos, barátságos csapat
  • munkahelyi étkezés
  • napfényes, szellős terasz a Városmajorban

Budapest