QA Mérnök (Kecskemét)

QA Mérnök

Leírás

Kecskeméti, multinacionális gyártópartnerünk megbízásából keresünk munkatársat, QA Mérnök pozícióba.

QA Mérnök

Feladatok

  • Alkalmazza a HACCP és IFS, BRC szabványok ismeretét a folyamatok megfelelőségének biztosítása érdekében,
  • Az Élelmiszerbiztonsági és Minőségirányítási Rendszerben hozzárendelt dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása,
  • A nyersanyagok és csomagolóanyagok kockázatértékelésének elvégzése,
  • Részvétel a HACCP csapat működésében,
  • Nyersanyagspecifikációk elkészítése és naprakészen tartása,
  • Új nyersanyagspecifikációk jóváhagyási folyamatának támogatása,
  • A reklamációs folyamat összehangolása a beszállítókkal és a beszerzési csapattal,
  • Nyersanyag-megfelelőségi ellenőrzés (élelmiszerbiztonság, minőség, jogszerűség, eredetiség) és fejlesztési projektek támogatása,
  • Audit folyamatok vezetése a nyersanyag-beszállítóknál és -szállítóknál a megállapított minőségi szabványok biztosítása érdekében,
  • Nyomon követi a RASFF-értesítéseket és a jogszabályi változásokat,
  • Részvétel a nem megfelelőségi és ügyfélpanaszkezelési folyamatokban, beleértve a kiváltó okok elemzését.

Elvárások
  • Élelmiszeripari alap- vagy mesterképzési diploma,
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat, élelmiszeripari területen,
  • Ismeretek a Minőségellenőrzési Szabványokról (IFS, BRC),
  • Folyékony angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban),
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk
  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét