Quality Director (Kelet-Magyarország) (Szolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Quality Director (Kelet-Magyarország)

Feladatok

  • A minőségirányítási szervezet szakmai irányítása;
  • Stratégiai feladatok meghatározása és nyomon követése;
  • A teljes vevői elégedettség biztosítása vállalati szinten;
  • Minőségügyi rendszer tervezése és megszervezése;
  • Részvétel a költségvetés tervezésében;
  • Az üzleti folyamatok és rendszerek szabványosítása,
  • Szükség esetén a gyártás támogatása minőségügyi oldalról;
  • Külső belső benchmarking segítségével minőségügyi szabványok és módszerek kialakítása;
  • Dedikált gyáregységek quality menedzsmentjének irányítása.

Elvárások

  • 5+ év vezetői tapasztalat gyártó/termelő környezetben;
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Biztos jövő a vállalatnál;
  • Támogató és együttműködő szervezet;
  • Változatos, fejlesztésekre lehetőséget adó munkakör;
  • Kiemelkedő bér, bónusz és céges autó (magánhasználatra is).

Munkavégzés helye

  • Szolnok, Cegléd

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szolnok