Ragasztástechnológia folyamatmérnök az akkumulátor beszerelő üzemben (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Ragasztástechnológia folyamatmérnök az akkumulátor beszerelő üzemben

Feladatok

  • Ragasztástechnológia rendelkezésre állásának biztosításáért felelős az akkumulátor beszerelő üzemben
  • Üzemmérnök ragasztástechnológia területén
  • Részvétel a gyártóberendezések tervezésében, átvételében és üzembe helyezésében
  • Folyamatparaméterek meghatározása, a jóváhagyási és érvényesítési folyamatok
  • A gyártási folyamatok stabilizálása és továbbfejlesztése a fenntartható hatékonyság és minőségjavítás érdekében
  • A kecskeméti gyár képviselete a termelés tervezési megbeszéléseken és konszernszintű RD
  • A Mercedes konszernszintű technológiai egyeztetésein a kecskeméti gyár képviselete
  • Oktatási koncepciók létrehozása, az akkumulátor beszerelő üzem L2, L1 dolgozói számára
  • Technológiai támogató szolgáltatások megvalósítása az Ipar 4.0 területén
  • A komplex rendszertechnikai hibák elemzése, valamint a társosztályokkal intézkedések meghatározása / végrehajtása
  • Támogatás az összetett hibák elhárításában
  • A technológiához kapcsolódó innovációk nyomon követése és integrálásának vizsgálata
  • Központi szabványosított előírások (ECM) bevezetése, folyamatos felügyelete és továbbfejlesztése a gyárban

Követelmények

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, vagy a technológiához kapcsolódó többéves szakmai tapasztalat
  • Analitikus-, projektszemlélet
  • Legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • Hajlandóság a folyamatos továbbképzésre
  • Hajlandóság külföldi betanulásra
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Hajlandóság készenlét vállalására
  • Csapatszellem, jó kommunikációs képesség és határozottság

Előnyt jelent:

  • Többéves karbantartói szakterületen szerzett tapasztalat
  • Technológiai modulok rendszerismerete (pl.: Intec)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét