Raktári adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Raktári adminisztrátor

Logisztikai szolgáltatásban több évtizedes múlttal rendelkező magyar tulajdonú cég keres dél-pesti raktárába Raktári adminisztrátor munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása,
  • Raktári nyilvántartási rendszerben történő árumozgatások könyvelése
  • Készletnyilvántartáshoz szükséges dokumentációk kiállítása
  • Leltározásban való részvétel Kapcsolattartás a beszállítókkal és a megbízókkal
  • A beérkező áru készletre vétele vállalatirányítási rendszerben
  • A kiszállításra kerülő termékek kikönyvelése a készletről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Haladó szintű excel, és felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Ügyfélközpontú munkaszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Állandó nappali munkarend
  • Versenyképes fizetés (a Elérhető alapbér: nettó 420.000,-Ft megodott fizetési sáv nettó értendő)
  • Családias légkör

Milyen jelentkezéseket szeretne kapni erre az állásajánlatra?

  • Önéletrajz
Budapest