Raktári adminisztrátor (Budaörs) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Raktári adminisztrátor (Budaörs)

Leírás

Adminisztrátori munka raktári környezetben! Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Raktári adminisztrátor kollégákat 3 műszakban!

Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel főleg írásban (akár angol nyelven is)
  • Rendelések állapotának jelentése
  • Fuvarmegbízások intézése
  • Pack listák készítése, erről visszajelzés az ügyfelek részére
  • Vámdokumentációs tevékenység

Elvárások
  • Csapatjátékosság
  • Számítógépes ismeretek
  • Raktári és adminisztratív tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Előny: társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Szabad hétvégék!
  • Barátságos, támogató csapat
  • 44.000 Ft cafetéria
  • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: Budaörs

Műszakrend: 3 műszak

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs