Raktári csoportvezető (Győr)

Humán Centrum Kft.

Raktári csoportvezető

Leírás

Az autóalkatrész nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk több közép-európai országban működik. Céljuk a magyarországi üzleti ügyfeleket igényeit a legmagasabb szinten kiszolgálni, korrekt piaci magatartással.

Feladatok

  • raktári csapat irányítása
  • napi munkavégzés koordinálása
  • bejövő és kimenő áruk kezelése
  • riportok és jelentések készítése magyar és angol nyelven

Elvárások

  • raktári tapasztalat, lehetleg vezetői pozícióban
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel)

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig, egy műszakos munkarendben
  • munkaidő: 04.00-12.00

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • angol nyelv alapszintű ismerete

Munkavégzés helye

  • Győr
Győr