Raktári dolgozó (Budapest)

Gyógyszer-, illetve orvos-szakmai termékek nagykereskedelmével foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű cégcsoport keres budapesti logisztikai központjába (jelenleg Bp. XI. kerület, 2025. évben Bp. XV. kerület) teljes munkaidős, napi 8 órás

Raktári dolgozó

munkatársakat

2 műszakos munkarendi beosztásba

(délelőttös műszak 8-tól, délutános műszak 13 órától)

Feladatok

  • A Cégcsoport logisztikai központjába érkező anyagok és áruk átvétele, bevételezése, szétosztása és kiadása kapcsán adódó tevékenységek elvégzése.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • emelőgép/targonca kezelői jogosítvány (3313,3324,3312)
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • önálló munkavégzés,
  • kulturált megjelenés, viselkedés

Előnyök

  • gyógyszeripari, egészségügyi területen szerzett tapasztalat, termékismeret
  • mielőbbi munkakezdés

Amit kínálunk

  • nemzetközi, kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • utazási hozzájárulás,
  • munkaruha.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattinttással várjuk, vagy kérjük az Euromedic logisztikai központjában szíveskedjenek a HR osztály részére leadni.

Budapest