Raktári kisegítő (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A ZMT Hungary Kft. a DPD futárszolgálat több depóját is üzemeltető dinamikusan fejlődő alvállalkozó. Szerepük kulcsfontosságú a DPD működésében és mindent megtesznek annak érdekében, hogy a DPD ügyfeleinek minden tekintetben kiváló szolgáltatást nyújthassanak.

Raktári kisegítő

Feladatok

  • Konténerből postai csomagok rakodása (0,1 - 32,5 kg) kézi erővel a konténerbe benyúló szalagra
  • Betűjelek alapján a csomagok rendezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • 10.25. péntek 06:00-08:00

Amit kínálunk

  • Bruttó 4000 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 3-4000 Ft lesz
  • Alkalmi diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest