Raktári munka (Magyarország)

IT / telekommunikáció

Unix/Linux alkalmazástámogató munkatárs

Megbízónk egyike a legnagyobb magyarországi IT szolgálatató vállalatoknak. Jelenleg meglévő csapatukba keresnek Unix/Linux alkalmazástámógatót.

Feladatok / Job description

  • Második és harmadik szintű alkalmazás támogatás
  • Dokumentációk, riportok készítése, fejlesztési javaslatok
  • Oracle adatbázisok üzemeltetése Unix/Linux platformon
  • Folyamatos kommunikácó az ügyfelekkel és a szolgáltatás menedzsmenttel
  • Események monitorozása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség vagy ezzel megegyező releváns szakmai tapasztalat
  • Oracle és SQL adatbázisok üzemeltetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Unix/Linux tapasztalat
  • Unix Shell Scripting ismeretek
  • Folyékony, minimum erős középfokú angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Műszakos munkarend vállalása, heti 40 óra, 12 órás műszakokban
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kíváló kommunikációs és dokumentációs készség
  • Rugalmasság

Ami előnyt jelent:

  • ITIL V2 vagy V3 vizsga
  • Nagios vagy HP Openview monitorozó megoldások ismerete
  • Unix vagy Linux rendszerüzemeltetői végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk / What we offer

  • Versenyképes fizetés és jutattási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkahely