Raktári munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásában. Fontos számukra, hogy minőségi szolgáltatást nyújtsanak utasaiknak és tudják, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szükségük.

Raktári munkatárs

Feladatok

  • PDA kezelés
  • Anyagmozgatás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig végezhető diákmunka, napi 8 órában
  • Választható műszakok: 06:00-14:00-ig; 14:00-22:00-ig vagy 22:00-06:00-ig
  • Heti min. 2 nap vállalása

Munkavégzés helye

  • Ferihegy 2, Cargo City (A és B terminálok mellett)
  • A munkavégzés nagyrészt modern, zárt raktárban történik

Amit kínálunk

  • Bruttó 2508 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 2508 Ft lesz

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest