Raktárkezelő munkatárs (Újszentiván)

A Faktum Bútor Kft. újszentiváni telephelyére keresünk raktáros munkatársat! Elsődleges feladat a raktári tevékenységek gyors és pontos elvégzése. Olyan embert keresünk, aki alaposan és önállóan végzi a munkáját. Raktárosi tapasztalat előny lehet, azonban a munkakör megtanulható!

Raktárkezelő munkatársat

keresünk

Feladatok

  • Késztermékek (lapraszerelt gyermekbútorok) rendezett elpakolása, tárolása, szabályos bevételezése, nyilvántartása
  • Üzem ellátása a gyártáshoz szükséges anyagokkal
  • Termék, áruk összekészítése, teherautóra rakodása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó fizikum, nagy munkabírás
  • Tanulékonyság

Előnyök

  • Raktárosi tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat

Foglalkoztatás jellege

  • Főállás

Munkavégzés helye

  • Újszentiván (Szeged-Szőregtől 1-2 km)

  • Jelentkezni önéletrajz csatolásával és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével lehet.
Újszentiván