Raktáros (Tiszaalpár)

Matic Kft.

munkatársat keres Raktáros pozícióra

Feladatok

  • áruk kiadása és bevételezése működő vállalatirányítási rendszerben
  • beérkező áruk átvételének irányítása, mennyiségi és minőségi átvételében való közreműködés
  • áruátvételhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellenőrzése
  • raktár programban való adminisztratív munkavégzés
  • raktári tárolási rendszer működtetésének ellenőrzése
  • raktári rend fenntartásának felügyelete, biztonságos üzemeltetése
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése
  • leltározási feladatokban való aktív részvétel
  • reklamáció kezelésben való közreműködé

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű Office használata
  • raktározási területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • jó kommunikációs és szervező készség
  • csapatmunkára való képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy a Matic Kft-nél (Tiszaalpár, Alkotmány u. 7.) leadott fényképes önéletrajzzal. Érdeklődni: 06 76 424-015/103 mellék

Tiszaalpár