Raktáros (Debrecen)

Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Elvárások:

  • Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus csapathoz, ahol a stabilitás és a fejlődés lehetőségei garantáltak?,
  • Akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői képzés és vezetőüléses targonca engedély, targoncavezetői gyakorlat,
  • Raktározási ismeretek / munkában szerzett tapasztalat,
  • Gyors, pontos munkavégzés,
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Előnyt jelent:

  • MS Excel és más Office termék felhasználói szintű ismerete,
  • Garázsipari gépek és berendezések rakodásának ismerete (extra volumenű termék rakodásában szerzett tapasztalat)

Feladatok:

  • A beérkező áruk lerakodása, tételes átvétele, raktárba történő betárolása, elhelyezése (palettás áru, kamion és konténeres árubeérkezés),
  • A megrendelt áruk komissiózása, összekészítése, csomagolása, címkézése szállításra, árukiadás,
  • Raktári bizonylatok / dokumentumok kezelése, árukészlet leltározása,
  • Anyagmozgatás (targonca, raklapemelő),
  • A raktár területének rendben tartása,
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása,

Megbízóról:

  • Garázsipari gépek, berendezések, szerszámok forgalmazásával foglalkozó vállalkozás.,
  • Palettájukon megtalálhatók: kompresszor, gumis gépek, hidraulikus emelők, levegős szerszámok, gépek.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör,
  • Vidékről történő bejárás támogatása próbaidő lejárta után,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban,
  • 8 órás bejelentett munkaviszony, kimagasló fizetés,
  • Kihívást jelentő, complex, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen